Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Пентагон: Китай вчиться вражати американські цілі

Пентагон: Китай вчиться вражати американські цілі

За останні роки Китай розширив операції із проведення ядерних ударів по американських базах та щорічно збільшує оборонний бюджет

Пентагон: Китай вчиться вражати американські цілі
Фото Shutterstock

За останні роки збройні сили Китаю розширили свої операції з використанням бомбардувальників, які літають у західній частині Тихого океану та демонструють здатність Китаю проводити точні та ядерні удари по базі США на острові Гуам. Про це повідомляється в річному звіті Міністерства оборони, передає Reuters.

У доповіді також підкреслювались зусилля Китаю із збільшення його глобального впливу, причому, за оцінками експертів Пентагону, витрати Китаю на оборону в 2017 році перевищили $190 млрд.

«За останні три роки китайська армія розширила свої зони експлуатації надводних бомбардувальників, набираючи досвід в критичних морських районах і, ймовірно, тренуючись ударам проти США та цілям союзників», – йдеться у доповіді.

У доповіді йдеться про те, що Китай та США планують провести торгові переговори, сподіваючись, що їм вдасться вирішити ескалацію митного конфлікту, який може переродитись на тотальну торговельну війну.

У Пентагоні зазначають, що військова модернізація призвела до швидкої трансформації ракетних сил Народно-визвольної армії Китаю.

У червні міністр оборони США Джим Меттіс став першим головою Пентагону, який відвідав Китай з 2014 року.

У звіті Пентагону йдеться, що, незважаючи на прогнозоване уповільнення темпів економічного зростання, офіційний бюджет оборони Китаю до 2028 року складе понад $240 млрд.

У документі також зазначається, що космічна програма Китаю швидко розвивається.

Як повідомлялося, цього місяця адміністрація Трампа оголосила про амбітний план створення Космічних військ до 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті