Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Хімпідприємства Фірташа припинять роботу, якщо УЗ не почне постачати вагони

Хімпідприємства Фірташа припинять роботу, якщо УЗ не почне постачати вагони

Під загрозою наразі перебувають черкаський «Азот», «Рівнеазот», сєверодонецький «Азот»

Хімпідприємства Фірташа припинять роботу, якщо УЗ не почне постачати вагони
Фото Ostchem

Хімічні підприємства Ostchem будуть вимушені через тиждень зупинити роботу у разі подальшої відмови «Укрзалізниці» подавати вагони для відвантаження їх продукції, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Ostchem.

На підприємстві зазначають, що минулого тижня «Укрзалізниця» перестала подавати вагони. У результаті продукція не відвантажується, заводи вимушені затарювати свої склади. Якщо подача вагонів не буде відновлена, то через тиждень склади підприємств будуть повністю заповнені і доведеться зупинити роботу.

В Ostchem уточнили, що особливо критична ситуація склалася на черкаському «Азоті», «Рівнеазоті», сєверодонецькому «Азоті».

«Якщо подачу вагонів не буде відновлено – під загрозою буде осіння посівна. Хімпідприємства зупиняться, аграрії ризикують не отримати потрібні їм добрива», – додають в Ostchem.

За даними компанії, добова потреба кожного з хімпідприємств у напіввагонах – близько 20 одиниць.

Керівники черкаського «Азота», «Рівнеазота» та сєверодонецького «Азота» звернулися з листом до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та керівництва «Укрзалізниці» з проханням вирішити проблему.

Як повідомлялося, група Ostchem консолідує активи азотної хімії Групи DF Дмитра Фірташа. 

Нагадаємо: один з найбільших у світі виробників агрохімічної продукції, російська компанія «ЄвроХім», ще в травні цього року продала дві свої дистриб'юторські компанії в Україні за $53 млн, але все одно зазнала збитків у $25 млн,

Нагадаємо: навесні минулого року підприємства Ostchem  автоматично зупинили виробництво аміаку через зниження тиску газу. Відновити роботу заводи змогли лише через чотири місяці простою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті