Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
ФГВФО запустив спеціалізований сайт з пропозиціями оренди майна банків

ФГВФО запустив спеціалізований сайт з пропозиціями оренди майна банків

Вже доступна інформація про майже 200 обʼєктів нерухомості: від гаражів, садових будинків та офісів – до автозаправних станцій та виробничих споруд

ФГВФО запустив спеціалізований сайт з пропозиціями оренди майна банків
Фото: Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) запустив у роботу спеціалізований сайт «Оренда майна банків», на якому розміщено реєстр активів, у якому зібрано повний перелік майна неплатоспроможних банків, що пропонується в оренду, та його детальні характеристики, йдеться у повідомленні на сайті фонду.

Як зазначається, загалом у реєстрі – інформація про майже 200 обʼєктів нерухомості: від гаражів, садових будинків та офісів – до автозаправних станцій та виробничих споруд, 75% з них – нежитлова нерухомість, але є також і квартири в оренду. Надалі інформація на сайті постійно оновлюватиметься.

«Новий ресурс розроблено з метою підвищення ефективності управління активами банків, що ліквідуються, та спрощення потенційним орендарям доступу до інформації про майно», – пояснюють у ФГВФО.

Так, на сайті значно розширено пошукову функцію. Потенційний орендар має можливість не тільки легко знайти цікаве майно, але й автоматично подати заявку на його оренду. Крім цього, на головній сторінці сайту «Оренда майна банків» можна ознайомитись з типовими формами договорів оренди.

Як нагадують у ФГВФО, порядок передавання в оренду майна банку, в якому запроваджено тимчасову адміністрацію або здійснюється процедура ліквідації відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», визначається Положенням про оренду майна неплатоспроможних банків, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 15 лютого 2018 року №465.

У разі виникнення додаткових питань щодо оренди майна (активів) потенційний орендар може звернутись за консультацією до ФГВФО за номером телефону (044) 333-36-42.

Нагадаємо, ФГВФО передав до кредитного реєстру НБУ інформацію про кредитні операції боржників банків – за сумою заборгованості понад 372 300 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті