Члени наглядової ради ПриватБанку зароблятимуть майже по 9 млн грн на рік

Члени наглядової ради ПриватБанку зароблятимуть майже по 9 млн грн на рік

Це випливає з рішення, яке уряд прийняв щодо банків, виведених з ринку за участю держави як неплатоспроможних

Члени наглядової ради ПриватБанку зароблятимуть майже по 9 млн грн на рік
Фото Shutterstock

Кабінет міністрів України затвердив максимальний розмір оплати послуг членів наглядової ради ПриватБанку на рівні 8 млн 669 тисяч грн на рік, повідомляє Інтерфакс.

Відповідне рішення передбачено змінами в «Порядок визначення умов оплати послуг і компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50% акцій (часток, паїв) належить державі», які були затверджені під час засідання уряду в середу.

ПриватБанк – банк, виведений з ринку за участю держави як неплатоспроможний. Максимально допустимий розмір річної винагороди члена його наглядової ради встановлений на рівні 6,328 млн грн. Саме такий розмір встановлений для наглядової ради підприємства (товариства, банку)  з чистим річним доходом понад 31 млрд 640 млн грн.

Відтак, уряд затвердив, що до 30 квітня 2019 року розмір базової річної винагороди члена наглядової ради такого банку є на не більше як 37% вищим від максимально допустимого.

Нагадаємо, що до наглядової ради ПриватБанку обрані: керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж, керуючий директор Apollo Global Management Андреа Монета, член ради директорів ЄБРР від України і екс-заступник міністра фінансів Артем Шевальов, запропонований Світовим банком фінансист Стівен Силіг, інвестбанкір і уповноважений з перспективних проектів НАК «Нафтогаз України» Сергій Олексієнко, представник Міжнародного валютного фонду Енгін Акчакоча.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло