Трубаров: договори з радниками об'єктів великої приватизації підписано

Трубаров: договори з радниками об'єктів великої приватизації підписано

«Конкорд Консалтинг» готуватиме 3 об'єкти

Трубаров: договори з радниками об'єктів великої приватизації підписано
Фото Shutterstock

Всі договори з інвестиційними радниками першого пулу підприємств великої приватизації, серед яких KPMG, Baker McKenzie, «Конкорд Консалтинг» та інші – вже підписано, повідомив Голова ДФС Віталій Трубаров.

За його словами, сьогодні було підписано договір з компанією «KPMG Україна» в складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting для підготовки ДП «Завод «Електроважмаш».

Водночас був підписаний договір з «Конкорд Консалтинг» в складі консорціуму KPMG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners, який готуватиме до приватизації ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», «Президент Готель» та «Індар».

Також підписали договір для підготовки до приватизації  ПАТ «Обєднана гірничо-хімічна компанія», який буде здійснюватися «BDO корпоративні фінанси» в складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine та ASSET EXPERTISE.

Також Трубаров нагадав, що минулого тижня було підписано договір з компанією Pericles Global Advisory, яка перемогла на конкурсі в складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital, для підготовки до приватизації ОПЗ.

Таким чином договори з усіма радниками уже підписано. 

Нагадаємо, що радників для «Електроважмашу», ОГХК та «Вугільної компанії «Краснолиманська» було визначено на початку серпня.

Трубаров додав, що 7 вересня відбудеться перший етап відбору інвестиційних радників для ВАТ «Оріана», ПАТ “Азовмаш”, ПАТ “Сумихімпром”, “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”, АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Дніпровська ТЕЦ”, ПАТ “Криворізька теплоцентраль”, Державне підприємство “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті