Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
iNeXT встановив технологію Verimatrix у свої медіапристрої

iNeXT встановив технологію Verimatrix у свої медіапристрої

Компанія iNeXT впровадила в свої сет-топ-бокси технологію ViewRight Web for Android

iNeXT встановив технологію Verimatrix у свої медіапристрої
Фото Shutterstock

Компанія iNeXT впровадила в свої сет-топ-бокси технологію ViewRight Web for Android від Verimatrix, постачальника систем CAS і DRM для систем супутникового та інтернет телебачення в Україні, повідомляє прес-служба компанії.

Щорічно інтернет-телебачення (OTT / IPTV) набирає обертів. Зокрема, за рахунок низьких тарифів на інтернет-послуги. За даними британської компанії BDRC Continental, Україна посіла 2-ге місце в рейтингу дешевизни інтернету з місячної абонплатою в $5,47.

Українські інтернет-провайдери та мобільні оператори швидко зорієнтувалися на ринковому тренді. Відтак. на OTT / IPTV-ринок вийшли нові гравці.

У свою чергу, такі проекти, як OLL.TV, VIASAT і ВОЛЯ, мають підвищені вимоги до захисту контенту від правовласників. Вони вже використовують в якості основної CAS і DRM рішення від Verimatrix. Це дозволяє їх користувачам дивитися інтернет-телебачення і відеобібліотеки з легальним контентом від провідних українських та міжнародних ТВ-каналів і студій.

Досвід роботи з CAS допоміг iNeXT вибрати оптимальний варіант – ViewRight Web for Android від Verimatrix, так як медіаплеєри компанії працюють на базі Android TV. Інтеграція Verimatrix досить трудомісткий і дорогий процес. Після впровадження контент передається в зашифрованому вигляді end-to-end і повністю захищений від піратського використання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті