Україна модернізує вертольоти турецької жандармерії за $40 млн

Україна модернізує вертольоти турецької жандармерії за $40 млн

«Мотор-Січ» та «Авіакон» виграли тендер на ремонт та модернізацію 17 гелікоптерів

Україна модернізує вертольоти турецької жандармерії за $40 млн
Фото Twitter.com/avakovarsen

Україна виграла тендер вартістю $40 млн на ремонт та модернізацію 17 вертольотів Мі-17 турецької жандармерії, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у своєму Twitter.

«Реалізовується (тендер) компанією «Мотор-Січ» та ремонтним заводом у Конотопі», – уточнив глава МВС.

ПАТ «Мотор Січ» – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також для промислових газотурбінних установок. Компанія постачає продукцію більш ніж у 100 країн світу. Наразі «Мотор-Січ» забезпечує, зокрема, виробництво багатоцільових вертольотів Мі-8МСБ і Мі-2МСБ (модернізовані версії радянських багатоцільових Мі-8Т та Мі-2).

 ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» (входить до «Укроборонпром») забезпечує капітально-відновлювальний ремонт будь-якої складності, переобладнання і модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів. У липні 2016 року авіаремзавод «Авіакон» отримав сертифікат відповідності систем и якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120.

Раніше повідомлялося, що авіаремонтний завод «Авіакон», що входить у державний оборонний концерн «Укроборонпром», закуповує лопаті несучого гвинта до вертольотів типу Мі-8 у Росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло