Туреччина, попри застереження США, розпочала будівництво майданчика для російських С-400

Туреччина, попри застереження США, розпочала будівництво майданчика для російських С-400

Російські зенітно-ракетні комплекси будуть готові до використання Туреччиною до 2020 року

Туреччина, попри застереження США, розпочала будівництво майданчика для російських С-400
Зенітно-ракетний комплекс С-400
фото Wikipedia

Туреччина знаходитися в процесі будівництва майданчику для російської ракетної системи С-400, незважаючи на попередження Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNBC із посиланням на власні джерела.

Оцінка спецслужб включала в себе супутникові знімки конкретного пускового об’єкту, а також бункерів. Джерела повідомляють, що конструкція повністю відповідає російській зенітній ракетній системі більшої та середньої дальності С-400.

Минулого року Анкара підписала угоду з Москвою щодо придбання зенітно-ракетних комплексів на суму $2,5 млрд. Такі дії Туреччини викликали занепокоєння союзників країни по НАТО, які остерігаються наростаючої військової присутності РФ в регіоні.

Вважається, що система С-400 має більший діапазон, ніж американська система THAAD і, за оцінками, коштує дешевше. Російська система, оснащена пусковими установками та 32 ракетами, здатна атакувати військові літаки, такі як винищувач F-35.

Очікується, що російські зенітно-ракетні комплекси потраплять до Туреччини наступного року, а до використання будуть готові до 2020 року.

Нагадаємо: Відносини Туреччини та США загострилися після відмови Анкари звільнити пастора Ендрю Брансона з-під домашнього арешту. Вашингтон заборонив в'їзд у США і заморозив активи глави Мін'юсту Туреччини Абдулхаміта Гюля і міністра внутрішніх справ Сулеймана Сойлу.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розпорядився підвищити ввізні мита на деякі американські товари, включаючи легкові автомобілі (на 120%), вироби з тютюну (на 60%), алкоголь (140%).

Ці  заходи було вжито у відповідь на рішення Дональда Трампа про збільшення мит на алюміній (до 20%) і сталь (до 50%) з Туреччини.

Більше про погіршення відносин між США та Туреччиною і його причини читайте в матеріалі Mind «Криза в Туреччині: банківська система на межі колапсу».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло