Viber перекладатиме повідомлення у чаті на будь-яку мову

Viber перекладатиме повідомлення у чаті на будь-яку мову

Наразі функція можлива на базі Android

Viber перекладатиме повідомлення у чаті на будь-яку мову
Фото Shutterstock

Viber представляє нову функцію миттєвого перекладу повідомлень безпосередньо в чатах, повідомляє прес-служба.

Наразі оцінити переваги миттєвого перекладу можуть користувачі месенджера на платформі Android. Проте у компанії зазначають, що найближчим часом така можливість стане доступна і користувачам пристроїв на базі iOS.

Функція полягає в тому, що, натиснувши на повідомлення, користувачі Viber можуть перекласти його на будь-яку мову безпосередньо у вікні чату: текст відразу ж з'явиться на екрані смартфона під оригінальною фразою. Viber забезпечив дану функцію завдяки  інтеграції з Google Translator.

Зазначається, що повідомлення будуть автоматично перекладатися на мову, встановлену на пристрої за замовчуванням. Перекласти повідомлення можна і на будь-яку іншу мову: для цього потрібно натиснути на текст, вибрати опцію «мова» і необхідний пункт. Нова функція дозволяє перекладати новини в спільнотах і паблік-чатах так само, як і в особистих діалогах.

Нагадаємо: ПриватБанк спростив процедуру підключення торговцям віртуальних POS-терміналів PrivatPayBot, через які можна приймати оплату товарів і послуг у безготівковій формі за допомогою популярних месенджерів Viber і Telegram.

Раніше повідомлялося, що Viber використовує понад 160 населених пунктів України для збору показників квартирних лічильників холодної та гарячої води, згідно з даними на початок березня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті