Оновлено: «Галичина» збанкрутіла і припиняє діяльність

Оновлено: «Галичина» збанкрутіла і припиняє діяльність

Додано коментар прес-служби Молочної компанії «Галичина»

Оновлено: «Галичина» збанкрутіла і припиняє діяльність
Фото Facebook "Галичина"

Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ «Галичина» та розпочав процедуру ліквідації, повідомляє Galinfo. 

Відповідне рішення від 30 серпня 2018 року оприлюднене в Єдиному державному реєстрі судових рішень 5 вересня. Кредитори почали позиватися до суду ще у 2015 році. Відтак, справа розглядалася три роки.

У рішенні зазначається, що господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу. Винятком є укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо.

Згідно з реєстром вимог кредиторів, загальна кредиторська заборгованість «Галичини» становить 1,18 млрд грн. Наявні активи підприємства становлять 231,8 млн грн.

Оновлено: Молочна компанія «Галичина» працює в штатному режимі і продовжує випуск продукції, повідомляє Ліга із посиланням на заяву прес-служби компанії.

Як зазначається, банкрутом оголошена інша юридична структура, уточнює прес-служба компанії.

«Наголошуємо, починаючи з 2015 року і по теперішній час власником готової молочної продукції, торгової марки Галичина і унікальних рецептур є Молочна компанія «Галичина», яка продовжує і розширює свою діяльність на ринку молочної продукції», – пише прес-служба.

У червні компанія провела ребрендинг і зараз працює як ТОВ.

У свою чергу, зазначеною постановою Господарського суду Львівської області від 30 серпня у справі N914 / 3734/15 визнано банкрутом ПрАТ Галичина і за ПрАТ відкрита ліквідаційна процедура.

Компанія «Галичина» (Львів) працює на українському молочному ринку з 1998 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті