РФ та Іран мають співпрацювати, щоб «стримувати США» - духовний голова Ірану

РФ та Іран мають співпрацювати, щоб «стримувати США» - духовний голова Ірану

Обидві сторони дійшли згоди щодо посилення економічних та політичних зв’язків між країнами

РФ та Іран мають співпрацювати, щоб «стримувати США» - духовний голова Ірану
Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї
фото з www.khamenei.ir

Під час зустрічі із президентом РФ Владіміром Путіним в рамках саміту по Сирії в Тегерані духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї, заявив, що двом країнам треба співпрацювати, щоб спільними зусиллями «стримувати США». Про це повідомляє Fars.

«Ірансько-російська співпраця в Сирії є яскравим прикладом та дуже хорошим досвідом двостороннього співробітництва», – сказав Алі Хаменеї.

Він також додав, що двостороння співпраця між Іраном та Росією може поширюватись і на інші глобальні питання, зокрема «стримування США».

«Одна з речей, над якими обидві сторони можуть працювати разом, – це стримувати Сполучені Штати, тому що Америка є загрозою для людства», – додав духовний лідер.

Крім того, він заявив, що вторгнення США у Сирію було невдалим і що американцям не вдалося досягти поставлених цілей.

Алі Хаменеї додав, що санкції, які США впровадили проти Ірану, РФ та Туреччини є ще однією причиною для розширення співробітництва між країнами і їм варто розширювати свою економічну та політичну співпрацю.

В свою чергу, Путін високо оцінив переговори з Іраном по двостороннім питанням та Сирії та додав, що РФ розвиватиме економічні та політичні зв’язки з Тегераном. Зокрема, російський президент заявив, що РФ запропонувала будівництво нової атомної електростанції та менш потужних електростанцій, а також розглянули питання торгівлі нафтою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті