Ефективність дизельного парку «Укрзалізниці» має підвищитися на 12–14% – Кравцов

Ефективність дизельного парку «Укрзалізниці» має підвищитися на 12–14% – Кравцов

Станом на сьогодні «Укрзалізниця» експлуатує понад 300 тепловозів і отримає першу партію з 30 локомотивів General Electric до кінця року

Ефективність дизельного парку «Укрзалізниці» має підвищитися на 12–14% – Кравцов
Фото: Shutterstock

До кінця року ефективність дизельного парку «Укрзалізниці» повинна підвищитися на 12–14%. Про це повідомив в. о. голов правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає ЦТС.

Згідно з повідомленням, станом на сьогодні «Укрзалізниця» експлуатує понад 300 тепловозів і отримає першу партію з 30 локомотивів General Electric до кінця року.

«Беручи до уваги їх велику ефективність і надійність, більший проміжок між ремонтами, ми розраховуємо, що вони доповнять систему еквівалентно 40–45 локомотивів старих серій. Таким чином можемо говорити, що дизельний флот «Укрзалізниці» з точки зору ефективності збільшиться на 12–14%», – повідомив він.

За словами Кравцова,  ефект від нових тепловозів буде відчутний для всієї системи,  незважаючи на те, що нові локомотиви будуть спрямовані на роботу на проблемні ділянки в Миколаїв і Мелітополь. Це дасть можливість звільнити локомотиви, які працюють там і які можна буде перекинути на інші ділянки.

Нагадаємо: перший TE33AC прибув в Україну 10 вересня. Вже 14 вересня «Тризуб» попрямує на Крюківський завод для остаточного укомплектування.

Другий локомотив прибуде в Україну 25 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло