Qualcomm викупить свої акції на $30 млрд

Qualcomm викупить свої акції на $30 млрд

Таким чином компанія повертає інвесторам капітал через зрив угоди з купівлі голландської NXP Semiconductors

Qualcomm викупить свої акції на $30 млрд
фото Shutterstock

Американський виробник мобільних мікропроцесорів Qualcomm збирається викупити свої акції на суму $16 млрд в рамках першого етапу програми зворотного викупу акцій, загальний обсяг якої становить $30 млрд. Про це пише DailyComm з посиланням на агентство Reuters.

Qualcomm повертає інвесторам капітал в якості компенсації за зрив угоди з купівлі голландського чипмейкера NXP Semiconductors за $44 млрд. Злиття не відбулося через спротив китайської влади, які затягнули розгляд угоди.

Зазначається, що Китай не дав згоду на злиття Qualcomm і NXP на тлі загострення торгових відносин між США і Китаєм. Цей випадок може стати прецедентом для подальших угод, які передбачають інвестиції американських компаній у китайські.

Попередній викуп акцій («байбек»), анонсований Qualcomm в березні 2015 року, мав обсяг у $15 млрд. На даний момент залишилося повернути акціонерам близько $1,2 млрд в рамках тієї програми.

У січні 2018 року Qualcomm заявила про наміри знизити щорічні витрати на $1 млрд, щоб збільшити прибуток і зробити компанію більш привабливою для інвесторів. Спочатку в Qualcomm планували зменшити витрати, не скорочуючи персонал. Але потім дійшли висновку, що звільнення працівників необхідно «для підтримки довгострокового зростання і успіху».

Раніше повідомлялося, що Qualcomm домовилася з владою Тайваню про скасування штрафу на $774 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло