Представники «Газпрому» не приїхали на консультацію з питань транзиту газу – Коболєв

Представники «Газпрому» не приїхали на консультацію з питань транзиту газу – Коболєв

12-13 вересня у Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх технічних консультацій Україна-ЄС-РФ

Представники «Газпрому» не приїхали на консультацію з питань транзиту газу – Коболєв
Голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Представники «Газпрому» не взяли участі в тристоронній консультації ЕК-РФ-Україна по газу на експертному рівні 12 вересня. Про це повідомив голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, передає Інтерфакс-Україна.

«На жаль, з боку РФ, з якоїсь причини, представники «Газпрому» не приїхали на консультацію. Напевно, вважають, що це не дуже цікаво», – сказав він.

12-13 вересня 2018 року у Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх технічних консультацій Україна-ЄС-РФ з питань транспортування газу походженням з РФ газогонами України.

Зустріч відбулася на виконання домовленостей, досягнутих під час тристоронніх консультацій 17 липня 2018 року у Берліні.

У ході технічних консультацій експерти України, ЄК та РФ обговорили ключові елементи контрактів на транспортування газу, що застосовуються в державах-членах ЄС, підходи до формування тарифів, а також питання реформування управління українською ГТС відповідно до законодавства та міжнародних зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію.

«Українська сторона підтвердила заінтересованість у поширенні на Україну режиму внутрішнього ринку ЄС та відповідну роботу щодо повного впровадження норм та правил Європейського Союзу щодо ринку газу. У цьому зв'язку учасниками консультацій підтверджено, що відносини між господарюючими суб'єктами України, ЄС та РФ визначатимуться законодавчим полем, яке повністю відповідатиме законодавству ЄС», – повдіомляє прес-служба міністерства закордонних справ України.

Наступний раунд консультацій проведуть 26 вересня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло