Капітальні інвестиції в Україну за півроку зросли на 26,5%

Капітальні інвестиції в Україну за півроку зросли на 26,5%

Разом з цим, станом на сьогодні співвідношення державного боргу до ВВП складає 63%

Капітальні інвестиції в Україну за півроку зросли на 26,5%
Фото: Shutterstock

За підсумками першого півріччя 2018 року капітальні інвестиції в Україну зросли на 26,5%. Про це з посиланням на слова президента Петра Порошенка пише Hromadske.

«Великі іноземні інвестори вірять в нашу країну, створюють робочі місця попри те, що війна з РФ все ще триває. На 3,6 % зріс ВВП у другому кварталі, скорочений дефіцит Держбюджету», – повідомив він.

Разом з цим, станом на сьогодні співвідношення державного боргу до ВВП складає 63%, в минулому році цей показник складав понад 86%.

Нагадаймо, в липні цього року, НБУ удосконалив методику формування даних щодо прямих іноземних інвестицій  банківського сектору з урахуванням реінвестованих доходів банків, а також здійснив відповідний перегляд даних статистики зовнішнього сектору за 2017 рік.

Розрахунок обсягів  реінвестованих  доходів для включення в платіжний баланс здійснено на основі чистих доходів від операційної діяльності банків з прямими інвестиціями відповідно до частки участі прямого іноземного інвестора в його капіталі. Реінвестовані доходи не включають реалізовані та нереалізовані холдингові прибутки чи збитки та відрахування до резервів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті