Україна отримає 1 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

Україна отримає 1 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

Україна та ЄС підписали 4-ту програму макрофінансової допомоги

Україна отримає 1 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС
фото Shutterstock

Україна підписала угоду щодо програми макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд євро і меморандуму про взаєморозуміння з Євросоюзом сьогодні, 14 вересня, повідомляє ЄП.

«Я хочу подякувати Єврокомісії за різносторонню і велику підтримку, яку ЄС надають Україні, мені як президенту, уряду і українському народу. Це велика допомога впроведення реформ, не тільки фінансова, але і консультативна. Ви по праву є співучасником, співспонсором реформ, які проводяться в Україні», – сказав президент Петро Порошенко.

У свою чергу єврокомісар Валдіс Домбровскіс сказав, що нова програма спрямована на підтримку економічної стабільності, росту і створення робочих місць. Вона покликана посилити впевненість міжнародних інвесторів. 

«Ми щасливі, що сьогодні можемо підписати Меморандум про розуміння нової програми макрофінансової допомоги на 1 млрд євро. Наша спільна мета – економічна стабільність та процвітання України та її людей», – сказав він.

Нагадаємо: 13 червня європарламентарі затвердили пакет подальшої макрофінансової допомоги  Україні. Подальші виплати, зазначається на сайті Ради ЄС, обумовлюватимуться тим, як Україна поважатиме демократичні механізми та верховенство закону й гарантуватиме дотримання прав людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті