В Україну вперше завітав лідер групи U2 Боно

В Україну вперше завітав лідер групи U2 Боно

Всесвітньо відомий співак взяв участь у форумі YES, який відбувся в Києві

В Україну вперше завітав лідер групи U2 Боно
фото прес-служба YES/Новое время

Лідер U2 Боно вперше приїхав в Україну. Він став спеціальним гостем 15-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), що завершилася сьогодні в Києві, передає інформаційний партнер форуму видання Новое время.

Про цей візит нічого не було відомо заздалегідь, оскільки організатори форуму YES тримали ім'я спеціального гостя в таємниці до останнього, аж поки він не вийшов на головну сцену форуму.

В Україну вперше завітав лідер групи U2 Боно
фото прес-служба YES/Новое время

Зазначається, що раніше лідер U2, як і сама рок-група не відвідували Україну.

Дискусію з Боно під час панелі форуму вів журналіст CNN Фарід Закарія.

У своєму виступі на YES Боно сказав, що Україна повинна боротися за мир і свободу. Співак додав – він молиться за Україну, щоб ця боротьба була не фізичною, а духовною.

Відео розмови з Боно:

Інтрига! Спеціальний гість форуму YES

Вокаліст легендарного гурту U2 – Боно на форумі YES

Опубліковано Новое Время Субота, 15 вересня 2018 р.

Лідер U2 також торкнувся теми корупції, заявивши, що вона боляче б'є по країнах, які розвиваються, і що Європа повинна приділяти більше уваги вирішенню цієї проблеми.

«Корупція вбиває більше дітей в Африці, ніж ВІЛ/СНІД або малярія. Але від неї є вакцина – вона називається прозорістю, відкритим правлінням, громадянським суспільством», – сказав він.

Лідер групи U2 відзначив важливу роль нових технологій в боротьбі проти корупції. «IT створює умови, при яких приховати корупцію стає важче», – зазначив він.

Нагадаємо, 15-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) проходила в Києві 13-15 вересня. Організатор форуму – Фонд Віктора Пінчука.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті