Грузія сподівається збагатитись за рахунок експорту марихуани

Грузія сподівається збагатитись за рахунок експорту марихуани

В найближчі 2-3 роки грузинський уряд планує отримати $400 млн від експорту коноплі

Грузія сподівається збагатитись за рахунок експорту марихуани
фото pixabay.com

Плани грузинського уряду налагодити на території країни виробництво коноплі та здійснювати експорт марихуани в медичних цілях міністр фінансів Іване Мачаваріані назвав новою для Грузії галуззю, яка принесе великі прибутки та допоможе подолати бідність. Про це повідомляє Minval.

«В принципі, це нова галузь. Сама культура є старійшою, оп’яніння від цього зілля є старим, як світ, але виробництво з коноплі таких продуктів, які використовуються в медичній галузі, є новинкою та пов’язано із новими технологіями», – заявив він.

За словами міністра, цей ринок росте дуже швидко і згідно з різними прогнозами, до 2024-2025 років, він складатиме близько $25 млрд.

«Тому і було вирішено включитись до цього процесу, посилити наш експортний потенціал… очікуємо, що протягом найближчих 2-3 років ми зможемо отримати 1 млрд ларі ($400 млн), що є дуже важливим для грузинської економіки», – пояснив Мачаваріані.

«Аморально пов’язувати це питання з мораллю… Якщо подивитись на останні десятиліття нашої країни, головним джерелом моральної кризи та аморальності були бідність та неосвіченість, саме у цьому проблема», – наголосив він та долав, що отримані кошти підуть на «підняття освіти та перемоги над бідністю».

Раніше повідомлялось, що уряд Грузії представив в парламент проект закону «Про контроль коноплі» разом з пакетом інших законопроектів, що передбачають культивацію коноплі на території країни, її переробку, а також експорт марихуани в медичних та парфумно-косметичних цілях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті