«Розумний будинок» не впустив додому господаря через футболку з Бетменом

«Розумний будинок» не впустив додому господаря через футболку з Бетменом

Система заблокувала двері, оскільки вирішила, що бачить незнайомця зі страшним обличчям

«Розумний будинок» не впустив додому господаря через футболку з Бетменом
фото pixabay.com

Користувач Twitter B.J. May розповів про дивний випадок збою в роботі системи безпеки в його домі. «Розумний будинок», оснащений системою автоматичного розпізнавання за обличчям, не впустив свого господаря і заблокував двері просто перед ним.

Чоловік все-таки потрапив додому, скориставшись альтернативним входом – ввів пін-код. Після цього він відкрив додаток, щоб перевірити, в чому справа.

Система працює таким чином: двері зазвичай відчинені, але як тільки камера помічає біля входу незнайоме обличчя – одразу замикає двері на замок і робить фото гостя.

Виявилося, що система не впізнала свого господаря, оскільки сфокусувалася не на його обличчі, а на зображенні Бетмена на його футболці. Той видався їй незнайомцем зі страшним обличчям, і система заблокувала двері.

«Розумний будинок» можна похвалити за пильність, однак, як зазначає користувач, щоб не потрапляти в подібні ситуації, доведеться або не купувати футболки з обличчями чужих людей, або познайомити систему і з «обличчями» на футболках.

Чому Smart Cities та Smart Homes є однією з найпривабливіших сфер для роботи – у матеріалі Mind «Галузі майбутнього: «розумні» міста та будинки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті