Захворіло у світі
1,504,971
Померло у світі
87,984
Вилікувалось у світі
318,068
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Київ готовий сплатити 260 млн грн за пішохідний міст над Володимирським узвозом

Київ готовий сплатити 260 млн грн за пішохідний міст над Володимирським узвозом

Київ оголосив тендер на будівництво мосту та облаштування території

Київ готовий сплатити 260 млн грн за пішохідний міст над Володимирським узвозом
Володимирський узвіз
Фото Wikipedia: Sergiy Klymenko, CC BY-SA 3.0

Комунальне підприємство «Інженерний центр» (Київ) оголосило тендер на будівництво пішохідно-велосипедного моста між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка» над Володимирським узвозом в центрі Києва, повідомив Інтерфакс.

Попередня вартість проекту – 260 млн грн. Згідно з інформацією на порталі ProZorro, термін виконання робіт встановлено до кінця 2019 року. Тендерні пропозиції приймаються до вечора 17 жовтня 2018 року, а сам аукціон призначений на 22 листопада.

Охочим взяти участь, окрім документації, необхідно внести тендерне забезпечення у розмірі 1 млн грн, 

Водночас, переможця оберуть за оцінкою запропонованої вартості робіт (80%), а також умов оплати: відстрочка платежу понад 121 день – 20%, від 91 до 120 днів – 15%, від 61 до 90 днів – 10%, від 31 до 60 днів – 5%, 30 днів і менше – 0%.

Відповідно до документації тендеру, технічні завдання включають також реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на Володимирському узвозі, дощової каналізації та поливального водопроводу, дорожні і земляні роботи, установку і підключення системи відеоспостереження, освітлення та благоустрій території.

Нагадаємо: «Київський метрополітен» 10 вересня знову оголосив тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар. Раніше, 6 вересня, метрополітену довелося скасувати попередній тендер у зв'язку з порушеннями, що виникли в ході публічної закупівлі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію