Захворіло у світі
1,587,209
Померло у світі
94,850
Вилікувалось у світі
353,291
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
«Київський метрополітен» знову оголосив тендер на будівництво метро на Виноградар

«Київський метрополітен» знову оголосив тендер на будівництво метро на Виноградар

Очікувана вартість становить 5,99 млрд грн

«Київський метрополітен» знову оголосив тендер на будівництво метро на Виноградар
Фото: КП «Київський метрополітен»

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» 10 вересня оголосило тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар (I черга будівництва), повідомляє ЦТС з посиланням на ProZorro.

Як зазначається, очікувана вартість становить 5,99 млрд грн.

Згідно з проектом, затвердженим КМДА, нова ділянка метрополітену буде складатися з двох станцій – «Мостицької» і «Проспекту Правди», – а також з ділянки вилочного відгалуження і станції «Виноградар».

Всього планується прокласти 3,7 км ліній. Пропускна здатність цієї ділянки метрополітену складе 40 пар поїздів на годину. Проект буде реалізований за рахунок коштів місцевого бюджету.

Початок аукціону призначено на 16 листопада цього року.

Нагадаємо, 6 вересня столичному метрополітену довелося скасувати попередній тендер у зв'язку з порушеннями, що виникли в ході публічної закупівлі.

Згідно з протоколом тендерної комісії, один з учасників торгів, а саме ПАТ «Київметробуд», вчасно не вніс кошти для надання банківської гарантії для участі в аукціоні.

У той же час, метрополітен відхилив пропозицію іншого учасника, компанії «Адамант», пославшись на ненадання та невідповідність деяких тендерних документів.

«Адамант» подав скаргу в Антимонопольний комітет України, через що комунальному підприємству довелося призупинити торги. У скарзі до АМКУ компанія стверджувала, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказував замовник, – несуттєві і не могли бути підставою для виключення з конкурсу. Також СК «Адамант» вказала на порушення з боку інших учасників тендера, які допущені до конкурсу.

Відзначимо, що пропозиції на торги подали три компанії, а до участі в тендері були допущені дві – ПрАТ «Інтербудтоннель» і ПАТ «Київметробуд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію