Екс-заступник голови АП Шимків очолив раду «Дарниці»

Екс-заступник голови АП Шимків очолив раду «Дарниці»

Дмитро Шимків увійшов до керівництва провідної фармакомпанії

Екс-заступник голови АП Шимків очолив раду «Дарниці»
Дмитро Шимків
Фото Facebook /dmitry.shymkiv

Раду керуючої компанії «ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» очолив підприємець Дмитро Шимків, повідомила компанія.

Відтак, Шимків буде відповідальним за міжнародні зв’язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Дмитро Шимків – підприємець та топ-менеджер сфери інновацій. Він має 20-річний досвід роботи на керівних посадах в Україні, Європі та США. Так, у 1998-2007 роках керував IT-компаніями та міжнародною командою розробників програмного забезпечення.

Зокрема, у 2007 почав працювати у «Microsoft Україна», з  2009 по 2014 очолював представництво в Україні. У 2014-2018 обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента України.

«Дарниця» – це сучасна, динамічна та прибуткова українська компанія. Виведення її до клубу світових фармацевтичних гравців – цікавий виклик для мене як бiзнесмена. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється «Дарницею» в Україні, але й інвестується в Україну», – зазначив Дмитро Шимків.

Нагадаємо: фармфірма «Дарниця» в І півріччі збільшила чистий прибуток на 67%.

Читайте також матеріал Mind  «Еліксир життя: як фармацевтична фірма «Дарниця» створювала виробництво інфузій»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло