Українська рота захопила оперативний центр американців під час міжнародних навчань

Українська рота захопила оперативний центр американців під час міжнародних навчань

Керівники навчань, захоплені зненацька, оголосили паузу для корегування подальших дій

Українська рота захопила оперативний центр американців під час міжнародних навчань
фото Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Українська рота «Фантом» 13-го окремого десантно-штурмового батальйону Збройних сил України під час навчань «Сейбр Джанкшн 2018» (Saber Junction), які проходять в Німеччині, внаслідок тактичної операції захопила штаб розвідувального батальйону 173-ї повітрянодесантної бригади США.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

– Нами був умовно полонений командир цього батальйону та його офіцери, захоплені засоби зв'язку, зброя та штабні документи. Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, у складі яких діємо. Це дані щодо розташування підрозділів нашого супротивника, плани його дій тощо. Володіння нашою стороною такою інформацією однозначно впливає на подальший хід навчання, – розповів командир роти «Фантом» капітан Іван Федоренко.

Керівництво навчаннями «Сейбр Джанкшн 2018» оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів Через кілька...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine П'ятниця, 21 вересня 2018 р.

За його словами, противник не очікував появи українців, а тому серйозного опору не вчинив. Українські десантники захопили засоби зв'язку, штабні документи та зброю. Умовні втрати противника склали 32 особи та дві одиниці техніки, а умовні втрати українців – 2 людини.

Після такого неочікуваного розвитку подій керівництво навчаннями оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів.

Раніше штаб ЗСУ повідомив, що українські військові «захопили» італійських і американських військових:

«Джентльмени, складіть вашу зброю!» Прекрасна фраза, з якої почався сьогоднішній день на Сейбр Джанкшн. 9 годин блукання лісами... Рота 13 батальйону 95 десантно-штурмової бригади ЗС України захопила польовий штаб батальйону 173 бригади [США – ред.] і групу італійських спецпризначенців. Гарна робота, «єноти»! – йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ у Facebook.

Saber Junction: ''Джентльмени, складіть вашу зброю!» #SaberJunction2018 #SaberJunction Прекрасна фраза, з якої почався...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine П'ятниця, 21 вересня 2018 р.

Навчання «Сейбр Джанкшн 2018» почалися на навчальному центрі Хохенфельс у Німеччині 21 вересня. Участь від України бере 13-й окремий батальйон 95-ї бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло