Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Porsche повністю відмовляється від дизельних авто

Porsche повністю відмовляється від дизельних авто

Увага авто автовиробника відтепер буде зосереджена на гібридах та електрокарах

Porsche повністю відмовляється від дизельних авто
фото newsroom.porsche.com/

Автовиробник Porsche оголосив про свою повну відмову від дизельних автомобілів  і замість цього він вирішив переключити свою увагу на екологічну чисту енергію. Про це повідомляє New Atlas.

Новина з’явилась через три роки після того як материнська Volkswagen визнала, що використовує шахрайське ПЗ, яке навмисно занижує показники шкідливих викидів на дизельних автомобілях автоконцерну.

Хоча насправді продажі дизельних автомобілів Porsche в 2017 році склали всього 12% від світових продажів, тепер автовиробник остаточно відмовляється від двигунів такого типу.

«Porsche не демонізує дизелі, – говорить Олівер Блюм, генеральний директор Porsche. – Тим не менш, ми, як виробник, спортивних авто, для яких дизель завжди відігравав другорядну роль, дійшли висновку, що ми хочемо, щоб наше майбутнє було без дизелів».

Крім того він визнав, що «дизельгейт» кинув тінь на репутацію автомобільного бренду та викликав багато проблеми.

Автовиробник заявив, що більше уваги приділятиме гібридам та електрокарам. Наразі компанія займається розробкою свого першого повністю електричного спортивного 600-сильного автомобілю, який нещодавно отримав назву Taycаn. Очікується, що авто матиме запас ходу у 500 км та розганятиметься до «сотні» за 3,5 секунди. Авто планується випустити в 2019 році.

«Наша мета полягає у тому, щоб зайняти технологічний авангард – ми посилюємо нашу увагу до ядра нашого бренду, послідовно поєднуючи нашу компанію з мобільністю майбутнього», – зазначив Блюм.

Нагадаємо: раніше цього місяця Єврокомісія відкрила поглиблене розслідування проти німецьких автовиробників BMW, Daimler та Volkswagen у зв’язку з ймовірним порушенням ними антимонопольних правил Євросоюзу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті