Верховний суд не зняв арешт з активів «дочок» російських банків

Верховний суд не зняв арешт з активів «дочок» російських банків

На рішення, яке задовольнило вимоги «приватівців», подано апеляційну скаргу

Верховний суд не зняв арешт з активів 	«дочок» російських банків
Фото pixabay.com

Верховний Суд 18 вересня відмовився задовольнити клопотання Промінвестбанку, Сбєрбанку та ВТБ Банку про зупинення дії ухвали Апеляційного суду Києва від 5 вересня, якою було накладено арешт на акціїї та нерухомість цих банків, повідомляє Finbalance.

ВСУ відкрив апеляційні провадження за апеляційними скаргами «дочок» російських банків на вищезгадану ухвалу (в справі №796/165/2018). Окрім арешту, банкам також заборонено здійснювати реорганізацію чи ліквідацію.

Дані заходи були накладені з метою забезпечення позову компаній, пов'язаних з Ігорем Коломойським і групою «Приват», до «дочок» російських банків щодо виконання рішення Гаазького Арбітражного суду від 2 травня 2018 про стягнення $139 млн з Російської Федерації. Дані кошти є компенсацією за нерухоме майно, експропрійоване в Криму.

Нагадаємо, що 5 вересня суд задовольнив позов проти банків поданий компаніями: ПрАТ «Аеробуд», ТОВ «Приватофіс», ТОВ «Приватленд», ТОВ «Еверест Істейт», ТОВ «Телерадіокомпанія «Жиса», ТОВ «Крим Дівелопмент», ТОВ «КУА «Фінансовий капітал», ТОВ «КУА «Фінансовий вектор» то

Нагадаємо, що російський Внєшекономбанк закликав Україну вступити в переговори з врегулювання ситуації з арештом акцій Промінвестбанку (ПІБ), якими володіє. Група ВТБ називала арешт акцій української “дочки” “немотивованим”. Сбербанк заявляв, що працює відповідно до вимог законодавства України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло