Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Ассанж пішов з посади головного редактора WikiLeaks через відсутність доступу до інтернету

Ассанж пішов з посади головного редактора WikiLeaks через відсутність доступу до інтернету

Його наступником став журналіст Крістіан Граффнсон, утім, сам Ассанж залишиться «видавцем» сайту

Ассанж пішов з посади головного редактора WikiLeaks через відсутність доступу до інтернету
Джуліан Ассандж
фото twitter.com/wikileaks

Міжнародна некомерційна організація WikiLeaks, яка публікує секретні дані, отримані з анонімних джерел або через витік інформації, отримала нового очільника. Попередній суперечливий керівник та засновник Джуліан Ассандж був змушений залишити свою посаду через відсутність у нього доступу до інтернету. Про це повідомляє TechCrunch.

«Ассандж призначає Графнссона головним редактором після 6 місяців утримування під вартою без зв’язку із зовнішнім світом, він залишається видавцем», – йдеться у твіті на сторінці організації у соціальні мережі.

Зазначається, що Ассандж створив організацію у 2006 році і з того часу є її головним редактором. Крістіан Графнссон, ісландський журналіст, який перебере на себе обов’язки Ассанджа, також не новачок у WikiLeaks. Раніше він «контролював деякі юридичні проекти для WikiLeaks».

Видання повідомляє, що з 2012 року Ассандж живе на території посольства Еквадору в Лондоні, щоб уникнути екстрадиції до Швеції, де його обвинувачують  у зґвалтуванні двох жінок в 2010 році.

Повідомляється, що шість місяців тому влада Еквадору прийняла рішення ізолювати Ассанджа від зовнішнього світу, повністю заблокувавши йому доступ до інтернету та телефонних сигналів, а також заборонила йому давати інтерв’ю та робити публічні заяви.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті