Американська Verizon запустила першу в світі комерційну мережу 5G

Американська Verizon запустила першу в світі комерційну мережу 5G

Зазначається, що мережа призначена для домашнього, а не мобільного використання

Американська Verizon запустила першу в світі комерційну мережу 5G
фото www.verizon.com

Американський оператор Verizon запустив в тестовому режимі першу в світі комерційну інтернет мережу нового покоління 5G. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Зазначається, що 5G з’явилась в деяких районах Лос-Анджелеса, Х’юстона, Сакраменто та Індіанаполісу.

Verizon 5G Home забезпечує швидке з’єднання через Wi-Fi мережу та призначена для домашнього використання, а не мобільного.

«Перша в світі комерційна мережа 5G вже тут, – сказав Ронан Данн, президент Verizon Wireless. – Ми створили неймовірні партнерські відносини з багатьма провідними технологічними компаніями, міжнародними органами технічних стандартів, державними чиновниками, розробниками та нашими власними клієнтами, щоб просувати екосистему 5G вперед швидшими темпами, аніж усі очікували».

Повідомляється, що Verizon змогла запустити 5G в цих чотирьох містах завдяки перспективній державній політиці та місцевим лідерам, які прийняли інновації та розробили стратегічне бачення того, як 5G може стати платформою для приваблення нових інвестицій, бізнесу та послуг наступного покоління для жителів.

Абоненти нового сервісу матимуть змогу користуватись ним безкоштовно протягом перших трьох місяців, надалі плата по тарифу складе $50-$70 на місяць.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло