Фонд держмайна перерахував до бюджету 1,075 млрд грн за 9 місяців

Фонд держмайна перерахував до бюджету 1,075 млрд грн за 9 місяців

План від надходжень буде перевиконано на 45%

Фонд держмайна перерахував до бюджету 1,075 млрд грн за 9 місяців
Фото: Shutterstock

За 9 місяців цього року Фонд державного майна (ФДМ) перерахував до бюджету 1,075 млрд грн від оренди держмайна. Про це повідомляє в.о. голови Фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці в Facebook.

Трубаров також повідомляє про вірогідність перевиконати план на 45%. 

Не менш важлива умова збільшення надходжень – це безпосередня передача міністерствами і відомствами майна, що не використовується, простоює, а могло би здаватися в оренду. З цим величезна проблема, і повне небажання балансоутримувачів передавати таке майно під цілі оренди, на ньому в більшості випадків банально паразитують здаючи незаконно в оренду», – повідомляє він.

1 мільярд 75 мільйонів Фонд перерахував до бюджету за 9 місяців оренди державного майна. До кінця року план...

Опубліковано Віталієм Трубаровим Середа, 3 жовтня 2018 р.

Нагадаймо, у липні цього року, Фонд держмайна запустив Єдину базу даних звітів про оцінку – систему, яка повинна подолати ринок «чорної оцінки» і не дати українцям ухилятися від податків.

Пізніше було повідомлено, що пропонується передати оцінку майна в руки громадян і виключити з цього процесу оцінювачів .

Про те, як працюють нові правила і чому незадоволені оцінювачі, читайте у матеріалі Mind «Подвійний контроль: як змінилися правила оцінки житла перед його продажем?».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло