Dragon Capital і Goldman Sachs купують столичний Horizon Park

Dragon Capital і Goldman Sachs купують столичний Horizon Park

АМКУ надав компаніям відповідний дозвіл

Dragon Capital і Goldman Sachs купують столичний Horizon Park
Фото: CBRE Ukraine

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Dragon Capital Investments і Goldman Sachs Group отримати опосередкований спільний контроль над столичним офісним центром Horizon Park (Горизонт Парк) загальною площею 68 800 кв м, повідомляє Ppropertytimes.

Як зазначається, відповідні рішення щодо Dragon Capital Investments і Goldman Sachs Group розміщенні на сайті АМКУ.

Так, регулятор надав дозвіл Dragon Capital Investments на опосередковане придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, розташованих по вул. Амосова, 12 і вул. Грінченка, 4.

«Зазначена концентрація відбувається разом з концентрацією у вигляді опосередкованого (через дочірнє підприємство Горизонт Парк придбання компанією The Goldman Sachs Group активів у вигляді єдиного майнового комплексу ... належать Укрсоцбанку», – йдеться у повідомленні.

Бізнес центр Horizon Park (Горизонт Парк) – офісний центр по вул. Амосова, 12 на Правом березі столиці.

Нагадаємо, протягом року Dragon Capital Investments придбала найбільший бізнес-центр у Запоріжжі, 50% в «Аскор Компані», яка управляє торговим центром Sky Park у Вінниці, ТОВ «Мартін Лофт», що володіє дев'ятиповерховим офісним центром «Пори року» класу «В» у столиці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло