Український стартап перетворюватиме бонуси та знижки в магазинах у криптовалюту

Український стартап перетворюватиме бонуси та знижки в магазинах у криптовалюту

Користувачі в спільній мережі зможуть обмінюватися своїми токенами

Український стартап перетворюватиме бонуси та знижки в магазинах у криптовалюту
фото Shutterstock

Українські розробники анонсували запуск нового блокчейн-сервісу Bonex. Продукт дозволить випускати токени лояльності і зберігати бонуси від різних компаній в одному додатку, який перетворюватиме їх на криптовалюту, пише  ForkLog.

В єдиній мережі покупці/клієнти компаній зможуть токенізувати бонуси для постійних клієнтів і випускати монети всіх стандартів ERC. Очікується, що колекційні активи стандарту ERC-721 будуть призначені для отримання знижок на товари та послуги.

В якості базової валюти платформи виступить токен Bonex. Майданчик також дозволить стежити за програмами лояльності в реальному часі.

«Ми хочемо дати користувачам можливість отримувати саме ті маркери і бонуси, які їм потрібні», – заявив про мету проекту засновник Bonex Сергій Васильчук.

Для клієнтів Bonex випустить додаток на зразок мультивалютного гаманця зі спрощеним інтерфейсом. У ньому будуть представлені всі токени компаній-учасників. Це позбавить користувачів від необхідності завантажувати декілька програм під кожну пропозицію бонусів. Крім того, користувачі зможуть обмінювати і продавати свої монети.

Bonex почне свою діяльність як централізований проект. Для реалізації ідеї стартап вибрав блокчейн Stellar завдяки високій швидкості обробки мікроплатежів. Пізніше розробники перенесуть проект на EOS, де і створять децентралізовану біржу зі смарт-контрактами для операцій з токенами.

Бета-версія продукту вийде вже в другому кварталі 2019 року.

Про те, чи вдасться легалізувати криптовалюту в Україні – в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті