8 з 26 млн працюючих українців отримують зарплату в конвертах
Перевірки суб'єктів господарювання на предмет виплат сірих зарплат показали, що 46% мають такі порушення

8 млн укаїнців з числа працюючих отримують зарплату в конвертах. Перевірки суб'єктів господарювання на предмет виплат сірих зарплат показали, що 46% мають такі порушення. Про це з посиланням на слова в.о. заступника голови ДФС України Євгена Бамбізова пише zn,ua.
«За даними Держстату, 8 мільйонів з 26 мільйонів працюючих українців отримують зарплату в конвертах – повністю або частково. Тобто масштаби вельми істотні», – повідомив він.
Це призводить до призводить до недоотримання величезних сум податків місцевими бюджетами.
Штраф за одного неоформленого працівника становить 112 000 грн.
Раніше повідомлялось, що рівень тіньової економіки скоротився до 33% в минулому році.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].