Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Google відмовилась від участі в конкурсі Пентагону на $10 млрд через принципи

Google відмовилась від участі в конкурсі Пентагону на $10 млрд через принципи

Технологічна компанія має власні принципи із використання штучного інтелекту, які не співпадають із планами Міноборони США

Google відмовилась від участі в конкурсі Пентагону на $10 млрд через принципи
фото Shutterstock

Технологічна компанія Google відмовилась від участі в конкурсі, оголошеному Пентагоном, на $10 млрд, оскільки цей проект може конфліктувати  з принципами компанії щодо застосування технологій штучного інтелекту. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія, що переможе в конкурсі Міноборони США, працюватиме над реалізацією проекту Joint Enterprise Defense Infrastructure Cloud (JEDI), що має допомогти Пентагону з хмарними обчисленнями.

«Ми не братимемо участі в JEDI, тому що, по-перше, мине можемо бути певні, що він відповідатиме нашим принципам використання ШІ. По-друге, ми визначили, що були частини контракту, які не відповідають нашим наявним державним сертифікатам», – сказав представник Google.

Крім того, в Google додали, що могли б виконати частину контракту аби Пентагон допустив до проекту одразу кілька компаній-виконавців.

Зазначається, що конкурс було оголошено два місяця тому і рішення щодо переможця має бути прийнято вже до кінця цього року.

Відомо, що головним претендентом на перемогу є Amazon, але конкуренцію їй також складають Oracle, Microsoft та IBM.

Рішення Google щодо участі в конкурсі було прийнято після того, як чотири місяця тому компанія відмовилась продовжувати контракт з Пентагоном в проекті Project Maven, який має на меті прискорити процес розпізнавання людей та об’єктів на знімках безпілотників за допомогою ШІ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті