Продажі автомобілів Volkswagen упали на 18,3% через нові стандарти щодо вихлопів

Продажі автомобілів Volkswagen упали на 18,3% через нові стандарти щодо вихлопів

Автоконцерн очікує, що вже в листопаді продажі знову зростуть

Продажі автомобілів Volkswagen упали на 18,3% через нові стандарти щодо вихлопів
volkswagenag.com

У вересні в світі було продано 485 000 автомобілів Volkswagen, що на 18,3% менше, ніж у вересні 2017 року, повідомляє компанія у своїй заяві.

Європа, і найбільше Німеччина втрачають у продажах через вступ у дію нових стандартів перевірки рівня шкідливих викидів автомобілів (WLTP). Ці стандарти були розроблені після «Дизельгейту» – скандалу, який розгорівся після того, як стало відомо, що Volkswagen фальсифікує реальний рівень викидів зі своїх автомобілів. Цей скандал завдав значних збитків німецькому концерну.

Зазначається, що автовиробники все літо активно знижували ціни на ті моделі, які не відповідають новим вимогам. Тому до вересня ринок наситився, і попит на автомобілі виявився нижчим.

Крім того, з ринку у вересні були виведені ті моделі, які не встигли отримати сертифікацію відповідно до нових стандартів.

«Події у вересні були невдалими для концерну. Жовтень також все ще відчуватиме вплив введення нових стандартів WLTP. Але з листопада ми вже будемо готові до кінця року», – зазначив член ради директорів Volkswagen Юрген Штакманн.

До кінця року компанія обіцяє отримати сертифікати WLTP на 14 моделей Volkswagen, і ситуація має налагодитися.

Напередодні повідомлялося, що усі автомобілі Volkwagen пройшли новий тест на витрату пального та викиди вихлопних газів.

Нагадаємо, Єврокомісія буде розслідувати, чи не вступили компанії BMW, Daimler та Volkswagen у змову з метою обмежити розробку новаторських систем контролю за викидами автомобілів, які продавалися в Європейській економічній зоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті