Європейські органи розпочали перевірку «Украероруху»

Європейські органи розпочали перевірку «Украероруху»

Це перший аудит Євроконтролю

Європейські органи розпочали перевірку 	«Украероруху»
Фото "Украерорух"

Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) розпочинає аудит провайдера аеронавігації «Украерорух», про це повідомило підприємство.

Відповідну угоду про оцінку ефективності системи менеджменту «Украероруха» підписали керівники організацій Імон Бреннан та Дмитро Бабейчук 10 жовтня в штаб-квартирі ICAO в Монреалі в рамках 13-ї аеронавігаційної конференції ІКАО. Аудит «Украероруха» почався зразу після підписання документа.

«У форматі такого аудиту ми будемо взаємодіяти з Євроконтролем вперше. Впевнений, що це дозволить підвищити ефективність системи менеджменту «Украероруху» в контексті вимог ЄС та Євроконтролю, що застосовуються до постачальників аеронавігаційного обслуговування», – зазначив Бабейчук.

В результаті оцінки Євроконтролю буде визначений рівень результативності управління «Украероруха» за показниками зрілості системи управління безпекою польотів, витратами ефективності, пропускною здатністю, виконанням польотів та технічним відповідністю регламентам Єдиного європейського неба.

Нагадаємо: Сильніше, вище, більше – «Украерорух» збільшив обсяг аеронавігаційних послуг на 18,5%

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло