ДП «Антонов» планує зібрати для української Fanair 2 пасажирських Ан-158

ДП «Антонов» планує зібрати для української Fanair 2 пасажирських Ан-158

Орієнтовний термін поставки літаків - кінець 2020 року

ДП «Антонов» планує зібрати для української Fanair 2 пасажирських Ан-158
Фото: Shutterstock

Держпідприємство «Антонов» (Київ) має намір зібрати та поставити до кінця 2020 року двох регіональних реактивних Ан-158 на 97 пасажирів в інтересах української авіакомпанії Fanair, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, відповідні плани співпраці закріплені меморандумом про наміри, підписаним сторонами в п'ятницю в рамках 11-го міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-XXI», що  відбувається 9-12 жовтня в Києві
Підписання меморандуму є основою для підписання твердого контракту.

Згідно з меморандумом, поставку літаків передбачено забезпечити за 6 місяців після активації контракту за схемою фінансового лізингу.

Орієнтовний термін поставки літаків – кінець 2020 року.

Ан-158 – близькомагістральний пасажирський літак розрахований на перевезення 89-99 пасажирів на відстань до 3100 км. За даними розробника, каталожна ціна літака в базовій комплектації складає близько $32 млн. Літак оснащений двигунами Д-436-148, розробки ДП «Івченко-Прогрес» і виробництва ПАТ «Мотор Січ» (обидва – Запоріжжя). За бажанням замовника можливе оснащення літака західним двигуном.

ДП «Антонов» – провідний український розробник і виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер в ніші транспортних літаків самого широкого призначення. За рішенням уряду Українці з 2015 року входить до держконцерну «Укроборонпром».

Як писав Mind, дочірнє підприємство американської корпорації Boeing, компанія Aviall Services забезпечить українське ДП «Антонов» сталим незнижуваним запасом титану та алюмінію, покриє потреби в комплектуючих та допомагатиме українцям у сервісній та післяпродажній підтримці літаків родини «Ан», випущених спільно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті