Скоро в продажу з'являться приватні пересувні острови

Скоро в продажу з'являться приватні пересувні острови

Враховуючи їх вартість, доступні вони будуть тільки мільярдерам

Скоро в продажу з'являться приватні пересувні острови
фото naked-science.ru

Можливо, в недалекому майбутньому символом влади, багатства і успіху стане не величезна яхта, а справжній пересувний острів: подібний проект зараз розробляють інженери Migaloo Private Submarines. Про це розповідає наукове видання Naked Science.

За задумом розробників, плавучий острів Kokomo Ailand буде розташовуватися на чотирьох величезних опорах – зовні концепція чимось схожа на нафтову платформу. Довжина острова складає 117 м, ширина – 78 м. В розпорядженні власника – 2,1 тис. кв. м населеного простору.

Одна частина острова буде знаходитися на поверхні, друга – під водою. Проект представляє собою міні-курорт із пляжем, басейном, джунглями, танцполом і кінотеатром. Поруч із басейном – зона для барбекю, на верхній палубі – салон краси і масажний кабінет. Проект також передбачає ліфт, який спускається в зону годування акул.

Острів може пересуватися самостійно і здатний розігнатися до 15 км/год. Зазначається, що на даний момент проект знаходиться на стадії концепту, а при залученні достатніх інвестицій незабаром такі острови можуть зʼявитися в продажу.

Нагадаємо, Rolls-Royce представила екологічно чисту яхту люкс-класу.

Також ми розповідали, що лондонський суд змусив російського олігарха через розлучення віддати найбільшу в світі яхту своїй дружині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті