В університеті США з'явився робот, який викладає студентам філософію

В університеті США з'явився робот, який викладає студентам філософію

Робот не тільки розповідає матеріал, а й відповідає на запитання

В університеті США з'явився робот, який викладає студентам філософію
Bina48
Facebook Bina48

У Військовій академії США пройшов перший експериментальний урок, в якому робот Bina48 викладав студентам філософію. Про це розповідає видання Axios, на яке посилається HighTech.

Професор філософії Ульям Баррі працює з Bina48 вже кілька років. З його допомогою він хоче зрозуміти, чи може штучний інтелект передавати гуманітарні знання так, щоб студенти не втрачали інтерес під час занять.

На сьогодні Bina48 провів два семінари на тему вступу в етичну філософію – на них майбутні військові обговорювали етичні норми, справедливу війну і використання штучного інтелекту в середовищі.

Перед проведенням заняття в робота був завантажений план уроку і дані про теорію війни. На їх основі робот міг не тільки читати лекцію, а й відповідати на запитання студентів, що стосуються теми.

«До початку заняття ми думали, що лекція буде розважальною. Уявіть моє здивування, коли студенти робили конспект лекції, а робот відповідав на всі питання», – зазначив професор філософії.

Bina48 – робот, який має людиноподібне обличчя, але сам не пересувається – його корпус представляє із себе лише бюст.

У 2017 році Bina48 вже виступав перед студентами Військової академії на тему використання несмертельної зброї, однак тоді захід проходив у формі дебатів, а не лекції.

Нагадаємо, робот Софія нещодавно відвідала Київ і розповіла, що знає про Україну.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло