British Petroleum вперше поставила на перевалку до Одеси 33 000 тонн італійського ДП

British Petroleum вперше поставила на перевалку до Одеси 33 000 тонн італійського ДП

Пальне відвантажуватиметься для АЗС «Привату» та реалізовуватиметься дрібним оптом в південних регіонах України

British Petroleum вперше поставила на перевалку до Одеси 33 000 тонн італійського ДП
Фото: nefterynok.info

Найбільша нафтогазова компанія British Petroleum (BP) вперше поставила понад 33 000 тонн італійського дизельного пального (ДП) стандарту Євро-5 на «Одесанафтопродукт», повідомляє «НефтеРынок».

Пальне на перевалку в Одеський порт доставив танкер Valgardena, який ходить під італійським прапором. Судно на термінал «Одесанафтопродукт» зайшло в суботу, 20 жовтня.

Виробником ДП є італійська компанія Sarlux, яка управляє НПЗ Sarroch на острові Сицилія, що має потужність 15 млн тонн на рік. Постачальником дизпалива виступила BP Oil International Ltd.

Згідно з паспортом якості, масова частка сірки у ДП становить 8,1 ppm, щільність при 150C – 839 кг/куб. м. За даними учасників ринку, BP також виступає одержувачем ресурсу в Україні в режимі МЛС (митного складу). З української сторони імпортером пального є одна з компаній, що входять в ГК «Приват». Раніше імпорт нафтопродуктів в Україну для групи компаній здійснювало ПАТ «Укртатнафта».

Як повідомили виданню трейдери, пальне знаходитиметься на терміналі в режимі митного складу та відвантажуватиметься партіями для АЗС «Привату», а також реалізовуватиметься дрібним оптом в південних регіонах України. За інформацією імпортерів, група компаній має намір продовжувати імпорт, у тому числі для трейдингу в південних регіонах.

Нагадаємо: з 12 жовтня усі країни ЄС перейшли на єдину систему позначень для різних видів пального. Так, на усіх автозаправних станціях відсьогодні можна буде побачити нове маркування пального.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло