Продаж українських активів AXA Group пов'язаний зі зміною стратегії групи
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Продаж українських активів AXA Group пов'язаний зі зміною стратегії групи

До завершення угоди, «АХА Страхування» продовжить працювати, застосовуючи внутрішні процедури і стандарти групи

Продаж українських активів AXA Group пов'язаний зі зміною стратегії групи
Фото : facebook.com/axaukraine

Продаж українських активів AXA Group пов'язана виключно зі зміною стратегії групи. Про це повідомив керівник AXA регіону Європа, Близький Схід і Африка Вільм Лангебах.

Згідно з повідомленням, завершення угоди продажу активів займе кілька місяців, «АХА Страхування» продовжить працювати, застосовуючи внутрішні процедури і стандарти групи.

«Не дивлячись на економічні та політичні кризи, з якими стикалася АХА в Україні останні одинадцять років, особливо в 2014, – компанія вже дев'ять років поспіль показує прибуткову діяльність, а за багатьма показниками – таким як, наприклад, рівень задоволеності клієнтів, є прикладом для компаній нашого регіону і в цілому групи АХА», – повідомив Лангебах.

За словами нового акціонера – представника канадського холдингу Fairfax, першого віце-президента з міжнародних операцій Жана Клотье, всі партнерські відносини і напрацювання попередніх років будуть збережені.

«Ми віримо в майбутнє України, і я переконаний в тому, що в цій країні можна інвестувати в бізнес. Канада і канадці дуже приязно ставляться до вашої країни, і це вже не перша інвестиція, яку ми зробили протягом останніх двох років», – повідомив Клотье.

Нагадаймо, стало відомо, що АХА Group продала свій бізнес в Україні. 100% акцій продано канадській Fairfax Financial Holdings Limited.

Більше про особливості угоди читайте в матеріалі Mind: «Піти по-французьки: чому група АХА продала страховий бізнес в Україні».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті