У США успішно пройшла випробування нова ракета-перехоплювач SM-3 (ВІДЕО)

У США успішно пройшла випробування нова ракета-перехоплювач SM-3 (ВІДЕО)

Нова ракета має вдосконалений кінетичний перехоплювач, нове сенсорне обладнання та збільшену швидкість та дальність ураження

У США успішно пройшла випробування нова ракета-перехоплювач SM-3 (ВІДЕО)
фото: Missile Defense Agency

Після кількох невдалих спроб, у США успішно випробували нову ракету-перехоплювач SM-3 версії Block IIA. Про це повідомляє Defence News.

Пентагону вдалось перехопити випробувальну балістичну ракету за допомогою SM-3 версії Block IIA після двох попередніх невдалих спроб.

Зазначається, що SM-3 є спільним здобутком США та Японії. Очікується, що вона потрапить на озброєння на американські станції Aegis Ashore в Румунії та Польщі, також будуть на відповідних станціях і в Японії. Ця новітня ракета-перехоплювач є важливим досягненням в розвитку американської протиракетної оборони.

Відомо, що нова ракета має більший кінетичний перехоплювач, нове сенсорне оснащення, а також збільшену швидкість та дальність ураження

Повідомляється, що її можна запускати з моря або суходолу через систему протиракетної оборони Aegis.

«Це чудове досягнення та ключова віха для повернення SM-3 версії Block IIA до бою, – сказав директор Агентства з питань протиракетної оборони генерал-лейтенант Сем Грейвз. – Я вітаю усю нашу команду, включно з моряками, партнерами по промисловості та союзниками, які допомогли нам досягти цієї віхи».

Під час свого виступу, Грейвз підкреслив, що навіть попередні невдалі спроби були корисними, оскільки команда отримала новий досвід та нову інформацію. За його словами, якщо «Північна Корея навчається на помилках, так само, як я, ми всі маємо бути стривожені».

.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті