БМ Банк припинив повноваження наглядової ради

БМ Банк припинив повноваження наглядової ради

У зв'язку з припиненням банківської діяльності

БМ Банк припинив повноваження наглядової ради
Фото: Shutterstock

АТ «БМ Банк» припинив повноваження наглядової ради (НР) у зв'язку з припиненням банківської діяльності після відкликання відповідної ліцензії, передає FinClub.

Як зазначається, таке рішення було прийнято на позачергових зборах акціонерів фінустанови.

«У зв'язку з припиненням банківської діяльності АТ «БМ Банк», акціонери 24 жовтня вирішили, що після відкликання НБУ банківської ліцензії, зміни найменування та видів діяльності, з дати державної реєстрації статуту в новій редакції юридичної особи-правонаступника АТ «БМ Банк», припинити повноваження наглядової ради в повному складі, у зв'язку з відсутністю в статуті в новій редакції такого органу управління», – повідомив банк в системі НКЦПФР.

Припинено повноваження голови наглядової ради Вікторії Айбабін і чотирьох членів ради, а також голови і членів ревізійної комісії.

Раніше акціонери БМ Банку на зазначених загальних зборах 24 жовтня планували перейменувати компанію в АТ «БМ-2018». Про це повідомляв Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення банку в системі розкриття інформації НКЦБФР.

Крім того, акціонери планували затвердити звіт голови правління про завершення виконання плану припинення банківської діяльності фінустанови зі збереженням юридичної особи, а також баланс припинення БМ Банку щодо виконання всіх зобов'язань, пов'язаних із здійсненням банківської діяльності, у тому числі перед вкладниками та іншими кредиторами фінустанови.

Нагадаємо: у квітні Нацбанк дозволив БМ Банку покинути ринок.

Раніше РНБОУ продовжив на рік санкції проти українських банків з російським державним капіталом: Сбербанк, Промінвестбанк, ВТБ Банк і БМ Банк. ВіЕс Банк, який входив до групи Ощадбанку, але був викуплений Сергієм Тігіпком, покинув санкційний список.

Списком санкцій банкам заборонено прямо або опосередковано надавати материнським російським банкам кредити/субборг, розміщувати в них депозити або гроші на коррахунках, купувати їх цінні папери.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті