ГПУ зняло обвинувачення з ОККО щодо фінансування тероризму

ГПУ зняло обвинувачення з ОККО щодо фінансування тероризму

Прокуратура не виявила складу злочину в діях компанії

ГПУ зняло обвинувачення з ОККО щодо фінансування тероризму
Фото facebook/okkoua

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти ОККО («Концерн Галнафтогаз») у зв'язку з відсутністю складу злочину, про це повідомила прес-служба компанії.

ГПУ 25 жовтня закрила провадження від 17 травня, в якому розслідувалося наявність в діях ОККО ознак злочину, передбаченого ст. 110-2 ККУ. Компанію підозрювали в фінансуванні тероризму та веденні діяльності на окупованих й анексованих територіях.

«Ми працюємо на ринку прозоро, згідно чинного українського та європейського законодавства, а наша компанія вже більше 15 років проходить щорічний міжнародний аудит. А тому рішення Генеральної прокуратури України про закриття кримінального провадження вважаємо цілком справедливим», – зауважив президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.

У серпні 2018 року Служба безпеки України провела в офісних приміщеннях компанії обшуки.  У відповідь ОККО звернулося в органи процесуального нагляду для перевірки законності дій оперативних та слідчих працівників Служби безпеки України та наявності підстав для відкриття зазначеного кримінального провадження.

Нагадаємо: Бенефіціар ОККО заявив, що причина обшуку офісів компанії – її маркетинг

Нагадаємо:  У ЄБРР висловили власну думку щодо обшуків ОККО

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло