ВСУ перегляне правомірність отримання ліцензії на Сахалінське родовище «Укрнафтобурінням»

ВСУ перегляне правомірність отримання ліцензії на Сахалінське родовище «Укрнафтобурінням»

Зміни рішення вимагають Мінекології та Держгеослужба

ВСУ перегляне правомірність отримання ліцензії на Сахалінське родовище 	«Укрнафтобурінням»
Фото Shutterstock

Верховний суд України почав перегляд рішень судів попередніх інстанцій, на підставі яких ПрАТ «Укрнафтобуріння» отримало спеціальний дозвіл на видобуток нафти і газу на Сахалінському родовищі в Харківській області. Про це повідомляє enkorr з посиланням на ухвалу ВСУ від 16 жовтня.

Касаційні скарги подали Міністерство екології та Державна служба геології та надр. Перше слухання по суті було призначено на 23 жовтня. На наступному засіданні 30 жовтня Державна служба геології та компанія «Укрнафтобуріння» звернулися до суду з проханням надати їм час для мирного врегулювання спору. Суд задовольнив клопотання і надав 2 місяці на мирне врегулювання спору.

Судовий процес № 2а-7778/09/2670 розпочався у 2009 році, коли «Укрнафтобуріння» вимагало від Держгеолслужби видати компанії спеціальний дозвіл на розробку Сахалінського родовища. Позов було задоволено 3 вересня 2009 року: компанія отримала ліцензію.

В травні 2014 року Вищий адмінсуд скасував це рішення і направив справу на перерозгляд. Проте 19 серпня 2014 Окружний адміністративний суд знову став на бік «Укрнафтобуріння» в суперечці з Геологічною служби. Це рішення було підтверджено апеляційною інстанцією 1 жовтня 2014 року.

Наразі Верховний суд взявся за розгляд касаційних скарг Міністерства екології та Геологічної служби на рішення від 19 серпня і 1 жовтня 2014 року.

Нагадаємо: «Укрнафтобуріння» поставить 18 млн куб.м газу для «Київтеплоенерго»

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло