На Одещині горить маслопереробний завод «Дельта Вілмар» (ОНОВЛЕНО)

На Одещині горить маслопереробний завод «Дельта Вілмар» (ОНОВЛЕНО)

Через загрозливі масштаби пожежі було евакуйовано працівників усіх підприємств, що знаходяться поблизу завода

На Одещині горить маслопереробний завод «Дельта Вілмар» (ОНОВЛЕНО)
Фото: dumskaya.net

Станом на 7:00 ранку пожежу на маслопереробному заводі «Дельта Вілмар» було ліквідовано. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України.

За їх даними, для припинення вогню було залучено 134 рятівника та 24 од. техніки. Пожежу на загальній площі 1500 м.кв було ліквідовано.  Жертв та постраждалих немає.

Масштабна пожежа сталася на маслопереробному заводі «Дельта Вілмар» поблизу міста Южний на Одещині. Про це повідомляє Думская з посиланням на журналіста видання Ольгу Годовенко.

На місце події прибули місцеві пожежні машини та загони вогнеборців з Одеси, бригади швидкої допомоги та працівники поліції. 

На 21:40 стало відомо, що сталося загоряння масла у компресорній. Станом на 20:00 площа пожежі складала 40 кв.м. Вже за годину пожежа розповсюдилась на площу 1500 кв.м. Персонал заводу було евакуйовано. До гасіння залучено 75 пожежних та 22 одиниці техніки, створено три оперативні ділянки та штаб. До місця події направлено два пожежних потяги. 

Станом на 22:10 через загрозливі масштаби пожежі евакуюють працівників усіх підприємств, що знаходяться поблизу маслопереробного завода. З території заводу «Дельта Вілмар» вивозять ємності з олією.

Станом на 22:30 стало відомо, що семитонну ємність з аміаком, якій загрожувала пожежа вдалося прибрати від епіцентру події.

На Одещині горить маслопереробний завод «Дельта Вілмар»

Станом на 23:00 сталося руйнування металевих конструкцій перекриття між 1-м та 2-м поверхами та конструкцій покрівлі. Особовий склад вогнеборців працює на відстані 15-25 метрів від будівлі.

Станом на 23:20 пожежу було локалізовано на площі 1500 квадратних метрів. Жертв та постраждалих немає. Продовжується гасіння пожежі та охолодження семитонної ємності з аміаком. Ситуацію контролює ГУ ДСНС у Одесській області.

На Одещині горить маслопереробний завод «Дельта Вілмар»
Фото: Андрій Колісніченко, dumskaya.net

Нагадаємо, у січні 2018 року компанія «Дельта Вілмар» призупинила інвестиційний план з будівництва заводу вартістю $150 млн в порту Южний через дії псевдоблагодійної організації, яка вимагала у компанії гроші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті