Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Протягом жовтня зафіксовано понад 20 танкерів і вантажних суден-порушників у портах окупованого Криму

Протягом жовтня зафіксовано понад 20 танкерів і вантажних суден-порушників у портах окупованого Криму

19 судів були під прапором Російської Федерації і один - під прапором Сирійської Арабської Республіки

Протягом жовтня зафіксовано понад 20 танкерів і вантажних суден-порушників у портах окупованого Криму
Фото: Shutterstock

В порти окупованого Криму з 1 по 31 жовтня зафіксовані заходи 20-ти танкерів і вантажних суден-порушників (інформація надається по судах, на яких працює Automatic Identification System), повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінВОТ).

«19 судів були під прапором Російської Федерації і один – під прапором Сирійської Арабської Республіки. В цілому ці судна здійснили 45 заходів у порти Севастополя та Керчі», – йдеться у повідомленні.

Крім того, на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, використовуваних для стоянки, зафіксовано 5 судів, серед яких 4 – під прапорами РФ і одне – під прапором Республіки Коморських островів.

Як повідомлялося, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) закриті розпорядженням Кабінету міністрів України від 30 квітня 2014 року № 578-р «Деякі питання функціонування морського і річкового транспорту» і відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 16 червня 2014 року.№ 255 «Про закриття морських портів».

«Захід суден під іноземними прапорами в закриті морські порти і термінали, розташовані на території АР Крим та Севастополz, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів і капітанів судів, зокрема, кримінальну», – нагадали в МінВОТ.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Президент України Петро Порошенко затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні і Сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті