mind
Названо країну, в якій проживає найбільше користувачів 4G

Названо країну, в якій проживає найбільше користувачів 4G

Наразі число користувачів 4G в Китаї складає 1,11 млрд та їх кількість продовжує зростати

Названо країну, в якій проживає найбільше користувачів 4G
фото Shutterstock

Міністерство промисловості та інформатизації Китаю опублікувало дані щорічного дослідження China Internet Development Report, згідно з яким КНР стала лідером за кількістю користувачів 4G та оптоволоконного інтернету та увійшла до «ешелону найкращих» п’яти країн, де займаються розробкою та впровадженням п’ятого покоління мобільного зв’язку. Про це повідомляє Gizchina.

За даними China News Network, загальна кількість базових станцій 4G в Китаї складає понад 3,4 млн, а число користувачів 4G в КНР складає 1,11 млрд та продовжує зростати.

У звіті за ІІ квартал 2018 року швидкість фіксованого широкополосного зв’язку та 4G-мереж в Китаї перевищила 20 Мбіт/сек. За останній рік в країні було зафіксовано 50-відсоткове зростання підключення до інтернету.

Що стосується користувачів, під’єднаних до кабельних провайдерів, 328 млн з них мають виділену оптичну лінію, а це 87,5% від усіх, хто має дротове підключення.

Нагадаємо: після запуску 4G інтернет-оператори займають місця для розгортання діяльності в нових діапазонах 5G, що стане можливим уже в короткі строки, орієнтовно протягом 4 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті