Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
В Канаді запустили одну з найбільших майнінг-ферм площею понад 2500 кв.км

В Канаді запустили одну з найбільших майнінг-ферм площею понад 2500 кв.км

«Чисту» електроенергію ферма буде брати з гідроелектростанції

В Канаді запустили одну з найбільших майнінг-ферм площею понад 2500 кв.км
Twitter @dmgblockchain

Канадська блокчейн-компанія DMG Blockchain Solutions Inc запустила новий майнінговий центр. Підприємство площею 2510 кв.м. стало однією з найбільших майнінгових ферм у Північній Америці. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, на який посилається ForkLog.

DMG Blockchain планує надавати клієнтам послуги Mining-as-a-Service (MaaS). Зараз потужність фабрики становить 60 МВт, в подальшому її планується збільшити до 85 МВт. Для порівняння такого ж обсягу потужностей достатньо для того, щоб забезпечити електрикою 50 тисяч будинків.

«Потужності фабрики дозволять нам збільшити можливості хостингу більш ніж у 20 разів», – відзначили представники компанії.

У DMG Blockchain підкреслюють, що нова ферма не вплине на якість електропостачання місцевих користувачів і є абсолютно безпечною і «чистою» для довкілля, оскільки отримує електрику від ГЕС.

Проект майнінг-центру підтримав місцевий уряд.

Як раніше повідомлялося, наприкінці вересня біткойн-ферма компанії Hut 8 Mining Corp, що базується в канадському Медісін-Хат, зіткнулася із загрозою зниження постачання електрики через те, що споживає в 10 разів більше енергії, ніж все населення цього міста.

Між тим дослідники встановили, що майнінг біткойнів за минулий рік через надмірне споживання енергії призвів до викиду в атмосферу 69 млн тонн вуглецю. На їх думку, майнінг біткойнів загрожує екологічною катастрофою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті