Німеччина побоюється допускати до будівництва мережі 5G китайські компанії

Німеччина побоюється допускати до будівництва мережі 5G китайські компанії

З міркувань національної безпеки деякі високопосадовці ФРН воліли б змінити постачальників, як це зробили США та Австралія

Німеччина побоюється допускати до будівництва мережі 5G китайські компанії
фото @HuaweiOZ

Німецькі високопосадовці мають намір переконати уряд розглянути можливість виключення китайських компаній, таких як Huawei, з тендеру на зведення місцевої інфраструктури 5G.На їх думку, це може бути загрозою для національної безпеки країни. Про це повідомляє Reuters.

Останнім кроком для цього послужило прийняття рішення Австралії та США не допускати китайські компанії до встановлення 5G. Зазначається, що тендери на 5G в Німеччині розпочнуться на початку 2019 року.

Німецькі чиновники говорили з представниками Reuters анонімно, оскільки не знають, чи матиме їхня ініціатива успіх.

«Існує серйозна проблема. Якщо б це залежало від мене, ми б робили так, як діють австралійці», – зазначив німецький високопосадовець, який брав участь у внутрішніх дебатах щодо 5G у Берліні.

Варто зазначити, що Huawei є найбільшим у світі виробником телекомунікаційного обладнання і протягом багатьох років є партером німецького провідного оператора зв'язку Deutsche Telecom.

Нагадаємо: у серпні китайським компаніям Huawei та ZTE заборонили постачати технологічне обладнання для мобільних мереж нового покоління 5G в Австралію. Рішення прийнято з міркувань національної безпеки.

Також стало відомо, що влада США намагається перешкодити китайському виробнику техніки Huawei реалізувати великий проект з будівництва інтернет-інфраструктури в Папуа – Новій Гвінеї, щоб загальмувати зростання впливу китайської компанії в Тихоокеанському регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло