Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Вітроферми в Шотландії за жовтень забезпечили 98% усієї необхідної електроенергії

Вітроферми в Шотландії за жовтень забезпечили 98% усієї необхідної електроенергії

Втім, через певну нестабільність у виробленні електроенергії поки що неможливо обійтись без викопного палива

Вітроферми в Шотландії за жовтень забезпечили 98% усієї необхідної електроенергії
фото pixabay.com

Шотландські берегові та офшорні вітропарки встановили ще один рекорд минулого місяця, забезпечивши достатньо електроенергії для майже 5 млн будинків, що становить 98% від усього необхідного обсягу забезпечення електроенергією для регіону. Про це повідомляє BusinessGreen.

Новий аналіз WWF за жовтень підтвердив, що вітрові турбіни протягом місяця постачали достатню кількість електроенергії, хоча і з перепадами, що в свою чергу, свідчить про необхідність  існування та підключення електростанцій на викопному паливі для збалансування мереж.

Однак виконуючий обов’язки директора WWF в Шотландії Сем Гарднер, сказав, що останні дані щодо виробництва екологічно чистої енергії показали, наскільки важливою є енергія вітру для енергомережі усієї країни.

«Жовтень усім довів, наскільки ефективною може бути відновлювана енергетика. Цілих 16 днів з 31 вітрові електростанції виробляли більше енергії, ніж потребувала ціла країна, – сказав він. – Ці цифри ясно показують, що вітер працює, він допомагає скоротити шкідливі викиди і є найдешевшою формою нового виробництва електроенергії».

Аналіз показав, що протягом більшої частини місяця вітрогенерація залишалась надзвичайно високою.

Зазначається, що рекордним стало 23 жовтня – тоді вітряки виробили 105900,94 Мвт/год, якої вистачило б для забезпечення електрикою 8,72 млн будинків. Навіть в найгірший для вітропарків день, а саме 18 жовтня, вітроелектростанції виробили 62% від звичайного споживання домогосподарства та 25% від загального попиту на електрику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті