Нью-йоркський вокзал Grand Central продадуть за $35 млн

Нью-йоркський вокзал Grand Central продадуть за $35 млн

Його власником стане американська транспортна компанія MTA, яка орендувала його протягом останніх 280 років

Нью-йоркський вокзал Grand Central продадуть за $35 млн
фото twitter.com/NYTransitMuseum

Велика американська транспортна компанія, оператор метро Metropolitan Transportation Authority (MTA), вирішила придбати нью-йоркський вокзал Grand Central, який до цього вона використовувала за договором оренди. Про це повідомляє Bloomberg.

Покупка, що, як очікується, буде остаточно схвалена в четвер радою правління, завершить 280-річну оренду вокзалу. Видання припускає, що угоду буде закрито за 11 місяців.

«З фінансової точки зору це було непросто, – розповів головний спеціаліст з розвитку МТА Янно Лібер. – Нам треба було або купити, або залишитись орендатором ще на 270 з чимось років». За його словами, варіант з купівлею виявився дешевшим.

Побудований в 1913 році, Grand Central став своєрідним символом міста. Щоденно через нього проходять близько 730 000 людей, що робить це місце одним з найвідвідуваніших у Нью-Йорку.

Видання також повідомляє, що компанія планує купити приміську залізницю Harlem Line Metro та приміську дорогу Hudson Line.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло